Asia Perde

Videoyu oynat

Hoş geldiniz.

Türkiye’nin tekstil merkezlerinden biri olan Bursa’da fabrikamız jakarlı tül organize fantezi perde üretimi yapmaktadır. Asia Perde’nin toplam üretim alanı 6500 metrekaredir. Şu anki tesislerimizde yıllık 4.500.000 metre kumaş üretilmektedir. İşletmemizdeki son model dokuma makinelerimizle sadece müşteri taleplerine daha hızlı cevap vermekle kalmayıp aynı zamanda üretilen kumaşların kalitesini de en üst düzeyde tutmakla birlikte ev tekstil sektöründe her zaman ileriyi, yeniliği ve gelişimi hedeflemekteyiz.

Firmamız yurt dışında Amerika, Almanya, Belçika, Romanya ve Balkan ülkeleri ürünlerine ihraç ederken aynı zamanda Türkiye geneline de geniş ürün yelpazesi ve özgün tasarımlarıyla hizmet vermektedir. Ayrıca grup olarak AR-GE ve ÜR-GE’ye büyük önem vermekte olup desen hazinemizi günden güne geliştirerek profesyonel şirket tutumumuzu yüksek müşteri hizmetlerimizle kanıtlamış bulunmaktayız.

Mizyonumuz

Başarının disiplinli, planlı ve verimli çalışmaktan geçtiğine inanan sevgi ve saygının ekip ruhunu dinamikleştirmede öncelikli olduğuna inanan Asia Perde, çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve huzurlu bir çalışma ortamı ile birlikte motivasyonu en yüksek düzeyde tutarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz her alanda üretim teknolojisi, tasarımı ve hizmet kalitesiyle dünyanın ön sıralarında yer alarak, milli kültür ve öz değerlerini kaybetmeden gelişime ve değişime açık global bir kuruluş olmak.

İlke ve Kalite Anlayışımız

Müşteri Memnuniyetini sağlamak için kalitenin öncelikli olması gerektiğinin bilincinde olan bir kuruluşuz. Taleplere hızlı cevap vermek, temin süremizi minimum seviyeye indirmek, müşteri sorunlarını hızlı yanıtlamak ve beklentilerin üst seviyesine çıkarak mükemmel kalitede ürünler yapmak hedeflerimiz arasındadır.

Kalite anlayışımızı müşterilerimize yüksek kalitede ve uygun fiyatta ürünler sunmak olarak özetleyebiliriz.Kalite anlayışımız yönetimden başlayarak bütün çalışanlarımızca uygulanmaktadır.

Yüksek kalitemizin ilkeleri

Verimlilik

Dakiklik

Yoğun ekip çalışması

Disiplin

Dürüstlük

Adalet

Müşteri odaklılık ve en önemlisi toplumsal değerlere önem vermektir.

CEO: Nuri ÖZKAYA